Tesztelő

A termékeink fejlődnek és ezzel együtt a fejlesztői csapatunk is, ehhez keresünk szoftver tesztelőket.

Digitális tananyagfejlesztéshez és online tanuláshoz fejlesztünk szoftvereket. Termékeink komplex, felhő-alapú, webes alkalmazások. Az e-learning platform jelenlegi részei: a tananyag lejátszó, a tananyag-szerkesztő, ezekhez szorosan kapcsolódik egy oktatás menedzsment felület, az egészet pedig egy adminisztrációs felület fogja össze. Rendszerünket két jól elkülöníthető termékcsoportra bontottuk, fejlesztésükért egy-egy scrum csapat felel, mindkettőben dedikált tesztelővel.

Mi vár rád nálunk?

Napi feladataid lesznek:

  • a céges szintű tesztelési módszertan és minőségbiztosítási folyamatok megismerése
  • end to end tesztesetek végrehajtása manuálisan
  • a tesztelés során tapasztalt hibák egyeztetése a fejlesztő csapattal
  • a hibák javításának nyomon követése
  • teszt dokumentációs feladatok ellátása
  • közreműködés az automatikus tesztek fejlesztésében

Mindebben segítségedre lesz a Csapat, és a Scrum módszertan.

Munkanyelvünk a magyar, angolul szövegértés és írás szintjén kell tudni.

Számíthatsz még…

  • önképzésre fordítható időre (házon belüli vagy külső képzés formájában)
  • rugalmas munkaidőre
  • családias légkörre, ahol érvényesülhetnek a saját ötleteid
  • segítőkész csapatra, sok szóviccre, tejjel-mézzel folyó Kánaánra a konyhában… (kávé is van, persze)

Előnyt jelent, ha…

  • van tapasztalatod automata tesztelésben (Nálunk használt programnyelv: TypeScript; keretrendszer: Protractor + Cucumber)
  • dolgoztál már agilis fejlesztési környezetben

Amit még tudni érdemes rólunk

Megoldásainkkal már több százezer ember tett szert hasznos tudásra. Azért dolgozunk, hogy a tanulás élmény, és ezáltal hatékony legyen mind az oktatók, mind a tanulók számára.

  • Hiszünk abban, hogy az e-learning elterjedése pozitív hatással van a világra.
  • Aktívan formáljuk a hazai e-learning piacot.
  • A technológia és a tanulás motivál minket.
  • Szeretünk bejárni dolgozni, mert kellemes a légkör, jó a közösség.
  • Összetartó csapat vagyunk, odafigyelünk egymásra.

Csapatban gondolkodó munkatársakat keresünk, akik a munkájuk során:

  • felelősséget vállalnak a felhasználói élményért, részt vesznek a tervezésben, együttműködve a designerekkel, terméktervezőkkel, fejlesztőkkel együtt
  • kísérleteznek, kutatnak, konzultálnak, kérdeznek és megkérdőjeleznek; megtalálják a helyüket a csapatban és a munkafolyamatban

Jelentkezz hozzánk tesztelőnek, ha magadra ismertél a hirdetésben, és szeretnél a csapatunk proaktív tagja lenni.

Küldj nekünk egy részletes önéletrajzot a hr@nexius.hu email címre és rövid időn belül felvesszük veled a kapcsolatot! Ugyanitt kérdéseidre is szívesen válaszolunk.