Backend fejlesztő (.NET)

Az e-learning platformunk fejlődik és ezzel együtt a fejlesztői csapatunk is! Két fő .NET(MVC/Web Api) backend fejlesztőt keresünk agilis termék fejlesztésre.

A tapasztalatot mi nem az évek számában mérjük, sokkal inkább a megszerzett tudás és korábbi tapasztalatok relevanciájában. Ha van olyan barátod, kollégád, akivel szívesen dolgozol, jelentkezzetek együtt!

Napi feladatok

Termékeink komplex, felhő-alapú, webes alkalmazások. Az e-learning platform jelenlegi részei: a tananyag lejátszó, a tananyag-szerkesztő, ezekhez szorosan kapcsolódik egy oktatás menedzsment felület, és fogja össze az egészet egy adminisztrációs felület. A jövőben tervezzük a platform bővítését. A feladat a meglévő rendszer részeinek karbantartása, továbbfejlesztése, egyes elemek új alapokra helyezése és a hiányzó részek (pl. „piactér”, pénzügy, számlázás, reporting, social funkciók) logikai megtervezése és kivitelezése, vagyis a teljes e-learning keretrendszer megalkotása.

Backend fejlesztőként feladatod lesz:

  • a meglévő rendszerek karbantartása, hibajavítása, továbbfejlesztése
  • a hiányzó részek logikai, architekturális megtervezése és kivitelezése
  • rengeteg kísérletezés, olvasás, konzultálás csapatmunkában, amire dedikált időt szánunk
  • üzleti logika kitalálása, üzleti logika és az adatelérési réteg, rendszerek közötti felelősségi körök, interfészek meghatározása és megvalósítása
  • adatbázisok tervezése, adattárolási eljárások kiválasztása, adatmodellek felépítése, fejlesztése, gondolva az adatbányászati és reporting lehetőségekre
  • technológia választás előkészítése, döntéstámogatás
  • skálázhatóság és performancia megtervezése, biztosítása
  • unit tesztelés; együttműködés a tesztelőkkel

Fontos a korszerű, fenntartható (skálázható, időtálló, könnyen üzemeltethető, továbbfejlesztető) alapok megvalósítása és a részletek minőségi kidolgozása. Határozottan a rendszer (kód) minőségen és nem a mennyiségen van a hangsúly.

Kiket keresünk?

Olyan tapasztalt fejlesztőket, akik…

  • jelentős és releváns tapasztalattal rendelkeznek az alábbi technológiákkal: C#,.NET, SQL, web API (REST)
  • módszertanok és szemlélet tekintetében van gyakorlatuk OOP-ben és agilis termék fejlesztésben
  • figyelembe veszik a biztonsági szempontokat, dolgoztak WIF-fel
  • jártasak unit tesztelésben
  • angolul szövegértés és olvasás szintjén magabiztos tudással rendelkeznek

Előnyös ismeretek:

  • MS Azure (vagy bármilyen felhős infrastruktúra)
  • ORM (Entity Framework, nHibernate) vagy noSQL megközelítés
  • MVC
  • ASP.NET

Amit rólunk tudni érdemes

Digitális tananyagfejlesztéshez és online tanuláshoz fejlesztünk szoftvereket. Megoldásainkkal már több százezer ember tett szert hasznos tudásra. Azért dolgozunk, hogy a tanulás élmény, és ezáltal hatékony legyen mind az oktatók, mind a tanulók számára.

  • Hiszünk abban, hogy az e-learning elterjedése pozitív hatással van a világra.
  • Aktívan formáljuk a hazai e-learning piacot.
  • A technológia és a tanulás motivál minket.
  • Szeretünk bejárni dolgozni, mert kellemes a légkör, jó a közösség.
  • Összetartó csapat vagyunk, odafigyelünk egymásra.

Ha úgy érzed, neked írtuk a pozíciót, de tanulási lehetőséget és kihívást is látsz benne, küldj nekünk egy részletes önéletrajzot a hr@nexius.hu email címre és rövid időn belül felvesszük veled a kapcsolatot! Ugyanitt kérdéseidre is szívesen válaszolunk.